Принцеса Діана називала шлюб з принцом Чарльзом "пеклом з першого дня" - MusicUkraine

Принцеса Діана називала шлюб з принцом Чарльзом “пеклом з першого дня”

Шоу-бізнес

Колишній головний редактор “Daily Telegraph” розповів сенсаційні подробиці про особисту розмову з Леді Ді

Легендарна британська принцеса Діана ненавиділа свого чоловіка і не бачила його королем Великобританії. Леді Ді знала про зради Чарльза Уельського, продовжуючи терпіти. Про це розповів колишній головний редактор “Daily Telegraph” Макс Гастінгс в документальному фільмі для BBC. Він зізнався, що за три місяці до інтерв’ю в 1995 році у нього з Діаною була відверта, особиста бесіда. Про це пише People.

“Стало зрозуміло, перш за все, як вона ненавиділа Чарльза. Так, вона ненавиділа Чарльза. І коли я запитав: “Чи були коли-небудь щасливі часи?” – Вона сказала: “Ні, шлюб був пеклом з першого дня”, – сказав журналіст.

Гастінгс також додав, що Діана ніколи не бачила свого чоловіка королем Великобританії. Принцеса лише переживала за майбутнє свого сина Вільяма.

“Діана сказала, що вона дбала тільки про престол Вільяма. Вона сказала мені прямо: “Я не думаю, що Чарльз може це зробити”. Результат, який вона хотіла бачити, це залишити Чарльза осторонь як спадкоємця престолу і щоб Вільям зайняв трон. Це була досить динамічна штука, – додав колишній редактор.

За словами журналіста, він не пролив раніше світло на слова Діани тільки тому, що хотів “приховати найгірше з цього”.

Так само Макс Гастінгс розповів про переживання Уельської за своє життя, а ще як йому було шкода її.

“Вона запитала мене, що я знаю про змову, щоб її посадили. Я сказав, що це прозвучало абсолютно шалено для мене. Але вона, я думаю, дійсно вірила в такого роду речі. Шкода було, що вона така вразлива”, – додав колишній головний редактор.

Після розмови з головним редактором “Daily Telegraph” в 1995 році принцеса Діана дала інтерв’ю передачі “Panorama”, в якому намагалася донести всьому світу, як вона нещасна. Принцеса Уельська не побоялася говорити про зраду чоловіка: “Нас було троє в цьому шлюбі … так що було трохи багатолюдно”, – сказала вона.

Через два роки після інтерв’ю сталася автокатастрофа, в якій загинула Діана зі своїм новим коханим Доді Аль-Фаєдом. Вони сиділи на задньому сидінні машини з охоронцем, а за кермом був особистий водій. Той не впорався з керуванням і врізався в стовп на набережній правого берега річки Сени. З усіх пасажирів вижив тільки охоронець, але виразних свідчень тоді не зміг дати.

Фото: Reader’s Digest

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

nine − five =