...

“Непростий характер”: продюсер шоу “Танці з зірками” розповів про роботу з Тіною Кароль

Шоу-бізнес

Продюсер “Голосу країни” та “Танців з зірками” Володимир Завадюк під час інтерв’ю Славі Дьоміну для програми “Слава+” розповів цікаві подробиці роботи з українською поп-дівою Тіною Кароль.

Так, Володимир зізнався, що 35-річна артистка має досить непростий характер. Втім, за довгі роки співпраці продюсер популярних проєктів знайшов підхід до Тіни і вважає її вже дуже близькою людиною.

“До неї дійсно важко знайти підхід. Зараз ми вже дуже дружні, для мене це близька людина. З огляду на те, скільки ми разом з нею попрацювали, вона для мене вже як родич, – зазначив Володимир.

Перше знайомство зі співачкою Завадюк пам’ятає дуже чітко. Володимир тоді працював сценаристом біографічного фільму про артистку “Сила любові і голосу”. Тіна, не встигнувши до інтерв’ю познайомиться зі сценаристом, на певні питання давала занадто жорсткі відповіді. Це неабияк розлютило Володимира.

“Інтерв’ю тривало близько п’яти годин і було багатогранним. З перших питань Тіна сприйняла їх дуже гостро і жорстко. І отримала сильну відсіч. Я сказав: “Або ми говоримо про це, або ми закінчуємо інтерв’ю”. Мені здається, саме в той момент ми змогли зрозуміти один одного. Тіна любить сильних людей. Я теж”, – розповів продюсер.

Як зізнався Володимир, дрібні конфлікти з українською поп-дівою виникають регулярно і по сьогоднішній день.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

one × 3 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.