ЗМІ: Батько завадив Брітні Спірс втретє стати мамою

Шоу-бізнес

Візажист співачки поділився шокуючими подробицями її особистого життя

Джерело з близького оточення Брітні Спірс стверджує, що опікунство з боку батька заважає їй вийти заміж за бойфренда і знову стати матір’ю.

Як передає видання Us Weekly, зоряний візажист Максі обговорив життя своєї клієнтки в епізоді подкасту YouTube-каналу Calababes.

За його словами, через рішення суду про постійне опікунство 38-річна співачка не в змозі розпоряджатися власним життям.

“Можу сказати, що і до цього дня вони контролюють кожен її крок: чи будуть у неї діти, чи вийде вона заміж, з ким вона буде дружити. І це лише мала частина всього”, – стверджує Максі.

Будучи в приятельських стосунках з бойфрендом Брітні Семом Асгарі, візажист розповів, що Сему заборонено розкривати деталі своїх взаємин зі співачкою, але той все ж виходить за рамки, визначені угодою про нерозголошення.

“Це нагадує серіал “Розповідь служниці”, коли ми говоримо про її неможливість народити дитину. Наприклад, ми обговорюємо … Я не можу розповісти докладніше і дати більше конкретики, але точно кажу: до цього часу вона б уже стала матір’ю знову. Швидше за все, вона була б одружена з Семом і збирала навколо себе натовп друзів”, – поділився Максі.

Він також розповів, що через Джеймі Спірса Асгарі “довелося пройти через пекло”. Батько Брітні дуже холодно ставився до її молодого бойфренда, з яким співачка почала зустрічатися в 2016 році, але навіть тоді вона зуміла відстояти ці відносини. У зв’язку з цим Максі, хоч і переживає за Спірс, однак налаштований оптимістично і вважає, що її життя поступово налагоджується.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар