14-річна донька Олі Фреймут заявила, що у неї немає друзів: Я занадто глибока і складна

Uncategorized

На думку Злати Мітчелл, однолітки не гідні її уваги

Старша донька телеведучої Ольги Фреймут – 14-річна Злата Мітчелл написала в мережі Інстаграм пост, присвячений колишнім друзям. Дівчина не спілкується з однолітками, оскільки вважає себе занадто складною для них. Також дочка Фреймут критично висловилася з приводу своєї зовнішності і розповіла про уроки, які їй подарувало життя.

“У мене немає друзів”. Зазвичай, від такої сумної фрази всім стає погано. Ну, я так більше не вважаю. І це тому, що змінила значення слова “друзі”. Вважаю себе дуже дурною в соціальному плані, з цим у мене немає ніяких проблем, я дійсно не дуже симпатична, також немає ніяких проблем. Я дуже глибока і складна і пишаюся, що я така. Завжди шукала це почуття єдності, але в той же час хотіла бути в групі, належати … Що ж, це буде звучати дуже зарозуміло, але я звикла до того, що люди саме такою мене і бачать, – написала донька телеведучої.

Злата зазначила, що за одне літо їй вдалося змінити свої погляди на життя.

“Повідомлення всім “друзям”, з якими мала можливість випадково поспілкуватися, повеселитися цього літа, оскільки це буквально все, що я робила (підліткові роки тривали для мене один сезон). Ви не варті моєї уваги і енергії. Послання моїм молодим, талановитим, працьовитим дівчаткам, які завжди відчували стільки ненависті, обговорювали стільки пліток, втомилися від того, щоб їх використовували. Вони можуть надягати багато масок і вести себе так, як ніби вони дуууже правомочні, але ми обидва знаємо, що вони глибоко не впевнені в собі й гадки не мають, чим займаються в житті”, – написала Злата.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 14-річна дочка Ольги Фреймут вразила апетитною фігурою в купальнику: фото

14-річна дочка головного ревізора країни ще поділилася принципами, які з недавніх пір стали для неї ключовими.

“У кожного свої “погані компанії” і найбільший урок, який мені дало життя, полягає в наступному: ти єдине, що у тебе є, інвестуйте в себе, навчайся (кричати !!! супер важливо !!). І ще одне: не спілкуйтеся з обмеженими, тупими людьми. Так, ці люди можуть здатися вам “крутими”, але вони такі ж круті, як слово круто в сучасній англійській. Mamá навчила вас краще, пані, женіться за своїми мріями і грошима, – резюмувала Злата.

Злата будує кар’єру моделі, займається танцями і веде блог в Instagram, там уже майже 40 тисяч підписників. В 12 років Злата запустила власний бренд одягу “Mitchell Clothing”, розрахований на тінейджерів, які віддають перевагу спортивному стилю.

З батьком Злати Нілом Мітчеллом телеведуча познайомилася за часів студентства в Великобританії. Пара кілька років жила в цивільному шлюбі і розлучилася через постійні сварки. Ольга, вже будучи вагітною, повернулася до Києва, де і народила дочку Злату. У шлюбі з генпродюсером “Нового каналу” Володимиром Локотко Фреймут виховує сина Валерія і дочку Євдокію.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар