Alyosha зізналася, що лікарі наполягали на аборті під час її першої вагітності - MusicUkraine

Alyosha зізналася, що лікарі наполягали на аборті під час її першої вагітності

Шоу-бізнес

Лікарі рекомендували артистці зробити аборт

Співачка Alyosha, яка 15 серпня втретє стала мамою, розповіла про неприємний випадок, з яким зіткнулася під час своєї першої вагітності сином Романом у 2013 році.

Зараз Alyosha з жахом і очима, повними сліз, згадує свою першу вагітність. Тоді лікар приватної клініки, коли співачка вже була на другому місяці вагітності, наполягав, щоб вона позбулася дитини! Малюк нібито повинен був народитися з патологією, яка була несумісна з життям.

“Я взагалі не розумію, як можна говорити таке жінці, яка приходить з бажаною вагітністю: “Вам треба зробити аборт”. Просто взяти і приголомшити людини, розбити серце, надію. Я вся в сльозах вийшла з цього кабінету просто в повному шоці”, – розповіла Alyosha в інтерв’ю програмі “Зірковий шлях” в рубриці Кава з перцем” на телеканалі “Україна”.

Тоді Alyosha була готова вхопитися за будь-який шанс, щоб залишити дитину. На четвертому місяці вагітності їй зробили складну процедуру.

“Дуже непростий аналіз – великою голкою проткнули живіт, щоб взяти плодові води. За ним уже дивляться і говорять, чи є проблеми з дитиною. Я тільки лежала, не дихала і молилася”, – згадала співачка.

За результатами аналізів після процедури дівчині сказали, що з дитиною все добре. Незабаром горе-клініку за махінації з пацієнтами закрили, а Alyosha народила здорового сина Романа.

Зараз співачка з чоловіком Тарасом Тополею, лідером групи “Антитіла” виховують вже трьох дітей: синів Романа і Марка і дочку Марію.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 + six =