Наче дівчинка: 47-річна Оксана Марченко вразила мережу своїм новим образом

Uncategorized

Знаменитість порадила своїм шанувальникам навчитися чекати та бути вдячними

Українська телеведуча Оксана Марченко потішила своїх шанувальників новим знімком у своєму Інстаграм. Так, 47-річна зірка поділилася селфі, поставши перед камерою в окулярах та з мінімумом косметики на обличчі.

Знаменитість також вирішила поділитися своїми роздумами та закликала підписників навчитися чекати і бути вдячними.

“Друзі, я не належу до людей, які все драматизують і бурчать. Я вважаю, що набагато корисніше все, що відбувається в твоєму житті, приймати з вдячністю. Але це не означає, що я вмію добре це робити, особливо, коли скрізь хворіють люди. Здається, що час випробовує країни на виживання, людей – на терпіння, відносини – на міцність. Але знаєте, так буває, що цілими днями, тижнями, роками ми не отримуємо жодного нового відчуття, ніби все застигло і нічого доброго не відбувається … Але одного разу, відкривши двері, на нас обрушиться лавина щастя! Чекати і боятися – це найважче. Але, дійшовши до кінця і все витримавши, ми будемо сміятися над своїми страхами … “, – написала Оксана.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 14-річна донька Олі Фреймут заявила, що у неї немає друзів: Я занадто глибока і складна

Новий пост телеведучої викликав хвилю захоплених коментарів. Користувачі мережі також відзначили, що на новому фото зірка виглядає, немов 18-річна дівчинка. “Шикарно виглядаєте! Вам хоч є 18 років?”, “Ви тут така мила!”, “Оксана, як можна так виглядати??? Юна і дуже гарна! Захоплююсь вами!”, “Оксаночка, згідна з вами, головне настрій, з яким ми підходимо до проблем! Ви красуня як завжди”, “Дуже мудро написано”, – пишуть в мережі.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар