Це кінець: Бред Пітт розірвав відносини з 27-річною німецькою моделлю

Шоу-бізнес

Стосункам однієї з найкрасивіших зіркових пар прийшов кінець

56-річний голлівудський красень-актор Бред Пітт розійшовся 27-річною німецькою моделлю Ніколь Потуральскі, яку називають “копією” Ірини Шейк та Анджеліни Джолі, через три місяці роману. Про це повідомляє портал Page Six, посилаючись на анонімне джерело.

Інсайдер також додав, що ці відносини ніколи не були надто серйозними. Пікантності ситуації додає той факт, що модель досі заміжня за 69-річним ресторатором та знайомим Бреда Пітта Роландом Мері. Пара виховує сина Еміля. Однак їх шлюб характеризується, як “відкритий”.

“Бред був реалістом щодо їхнього роману. Вона живе в Німеччині, а у нього дуже складна сімейна ситуація, в якій він намагається розібратися”, – розповів інсайдер.

Чутки про розставання поповзли після того, як Ніколь в суботу вперше за довгий час була помічена в компанії свого чоловіка.

Нагадаємо, що вперше чутки про романтичні стосунки актора і заміжньої моделі з’явилися в серпні. За словами очевидців, закохані були помічені в аеропорту у Франції. Актор запросив нову пасію на відпочинок в свій маєток Шато Міраваль, який вони разом з Анджеліною Джолі придбали ще в 2011 році.

Ніяких офіційних заяв від Бреда Пітта і Ніколь Потуральскі поки не послідувало.

Фото: Gettyimages, Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар