...

Регіна Тодоренко розповіла про складний характер чоловіка: Йому дуже хочеться мене образити

Шоу-бізнес

Телеведуча пояснила сестрі чоловіка Аліні Топаловій, як зводити конфлікти на “ні”.

30-річна українська телеведуча і співачка Регіна Тодоренко дала інтерв’ю сестрі свого чоловіка Влада Топалова, Аліні Топаловій. Регіна розповіла, як знайшла підхід до чоловіка.

За словами Аліни, раніше це нікому не вдавалося.

“Як ти знайшла секрет підходу до Владислава Михайловича Топалова? Ніхто його не знайшов в нашій родині, ніхто з його друзів, ніхто на всьому білому світі його не знайшов. Його знайшла ти, дуже швидко. Він – чудова людина, але дуже непроста. Коли я говорю, що він непростий, ви повинні розуміти, що я дуже-дуже акуратно, ніжно для свого прекрасного каналу говорю. Я бачу, в чому твій секрет, з боку. На будь-яке його “гав-гав” ти відповідаєш “хі-хі, ха-ха”. Взагалі все пропускаєш повз вуха. Це неможливо, жінки так не вміють”, – здивувалася Аліна.

“Напевно, такі люди притягуються, щоб якось зрівноважити цей світ”, – відповіла Регіна.

Аліна запитала, як Регіна не ображається на Влада.

“Впевненість в собі. Я не ображаюся, бо я в собі дуже впевнена. Те, що він говорить, мене не чіпає, бо воно не відгукується всередині мене. Якби я була закомплексованою людиною і мені мама не говорила, що я найкраща, я б, напевно, відповідала йому: “Ти сам такий”. Я розумію, що, насправді, він говорить це зараз в серцях, не тому що він так вважає, а тому що йому дуже хочеться мене образити. Дуже потрібно виплеснути трохи отрути його скорпіонівської”, – заявила Тодоренко.

Телеведуча пояснює характер чоловіка гороскопом (він скорпіон).

“Я стресостійка до таких чоловіків, тому що у мене тато народився 25 жовтня, як і Влад. У них є набір якостей, який їх об’єднує сильно. Або це якийсь кармічний вузол мама передала мені. Тепер я відпрацьовую в своєму житті якийсь її урок, як правильно пристосуватися і ужитися з такою людиною. Він дуже складний. Іноді я навіть не намагаюся його зрозуміти, – сказала Регіна.

Тодоренко сказала, що з недавніх пір не чіпає чоловіка, коли він йде в свою кімнату в поганому настрої.

“З часом я зрозуміла, що йому потрібно дати час охолонути. За ці три роки я усвідомила, які ми різні. З появою Майкла я побачила, що фізично ми, зрозуміло, взагалі не схожі, але як ми не схожі всередині! Я до сих пір не зрозумію, що нас об’єднує”, – зізналася знаменитість.

Нагадаємо, Регіна та Влад одружилися 25 жовтня 2018 року, а 5 грудня того ж року у них народився син Міша. Домашні називають хлопчика Майклом.

Для Тодоренко це перший шлюб. Топалов з 2015 по 2017 роки був одружений на моделі і дочці російського мільйонера Ксенії Даніліной.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

2 × 2 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.