Невдалий бізнес: Олександр Педан розповів, як заробив свої перші гроші

Uncategorized

Свої перші гроші шоумен заробив ще будучи школярем

Популярний український телеведучий Олександр Педан відноситься до числа тих знаменитостей, які охоче діляться з підписниками в Інстаграм подробицями свого приватного життя.

Так, вчора 38-річний ведучий поділився спогадами про те, як він заробив свої перші гроші.

“Перші гроші я намагався заробити в Хмельницькому на ринку. Взяв у батьків певну суму в борг на ящик пива, купив його і повіз продавати на ринок”, – розповідає шоумен.

Однак ця спроба не увінчалася успіхом.

“Але з мене фіговий вийшов торгаш. Треба було ходити вранці і пропонувати людям товар. Я сам не п’ю пиво, тому не знав, що його потрібно продавати холодним. Коли знаходився покупець, він піднімав пляшку і говорив: “Тю, так воно ж тепле!”.

Потім Олександр вирішив спробувати свої сили на іншому терені.

“Наступні гроші я заробив, коли грав за команду КВН. Тоді був чемпіонат від ДАІ. Ми повинні були в сценках показувати правила дорожнього руху. Наша шкільна команда перемогла в міських змаганнях. А далі вже сформували збірну. Даішники зрозуміли, що вони в цьому не розуміють, і найняли мене керівником команди. Я їх тренував, а потім повіз на змагання до Одеси. Тоді я заробив свої перші увага! 100 грн”. У той час це були великі гроші. Отримавши свою першу солідну зарплату, шоумен витратив її на засіб для гоління. “Купив на них засіб для гоління, хоча я тоді навіть не голився. Дуже хотілося мати дорослий вигляд”, – зазначив Педан.

Свій пост він супроводив власною фотографією.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар