“Пробивається сама”: Святослав Вакарчук розповів про стосунки з названою донькою

Шоу-бізнес

Лідер групи “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук заявив, що 27-річна Діана – донька його дружини Лялі Фонарьової від першого шлюбу – займається маркетингом у сфері моди.

Лідер групи “Океан Ельзи”, колишній народний депутат від партії “Голос” Святослав Вакарчук в інтерв’ю передачі “Зірковий шлях” на каналі “Україна” розповів, що для 27-річної Діани – доньки своєї дружини від першого шлюбу – більше друг, ніж батько.

“Діана – уже доросла. Я не з тих, хто вважає, що дітям треба влаштовувати життя, це тільки в мінус піде. Тому Діана пробивається сама – вона самодостатня, дуже сучасна дівчина”, – заявив він.

Вакарчук розповів, що Діана займається маркетингом у сфері моди та дизайну.

Водночас музикант підкреслив, що не любить говорити про особисте життя.

Святослав Вакарчук народився в місті Мукачево (Закарпатська область). 1994 року він приєднався до колективу “Клан тиші”, замінивши Андрія Голяка. 12 жовтня 1994 року група дістала назву “Океан Ельзи”, а Вакарчук став лідером музичного колективу.

Музиканта двічі обирали народним депутатом України (2007-го і 2019 року) і обидва рази він достроково склав повноваження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Регіна Тодоренко розповіла про складний характер чоловіка: Йому дуже хочеться мене образити

За інформацією ЗМІ, дружина Вакарчука – стилістка Ляля Фонарьова. У шлюбі зі львівським стилістом Володимиром Тарасюком вона народила доньку Діану. Спільних дітей у Фонарьової та Вакарчука немає.

Фото: Facebook

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар