“Вже скоро народить”: інсайдери стверджують, що Меган Маркл вдруге вагітна

0

Після переїзду до США 36-річний принц Гаррі і 39-річна Меган Маркл стали вести дуже потайний спосіб життя.

Так, папараці вдалося всього кілька разів сфотографувати пару. Надмірна відчуженість герцогів Сассекських від світського життя народжує величезну кількість чуток, які ходять навколо них.

Цього разу Маркл запідозрили у другій вагітності. Справа в тому, що американський журнал Star повідомив, що дружина принца Гаррі знаходиться в цікавому положенні.

За інформацією джерела видання, герцогиня на пристойному терміні. На обкладинці нового номера Star, який вийде в продаж другого листопада, буде красуватися фото Маркл і напис: “Меган на шостому місяці вагітності”.

У статті, зі слів джерела, дається більш розгорнута інформація про стан герцогині: “Шепочуть, що термін вже досить великий. Можливо, місяців шість. І це дівчинка”.

Інсайдер Star стверджує, що Меган і Гаррі до останнього триматимуть цю інформацію в секреті, щоб не викликати галасу в пресі.

Також джерело попросило звернути увагу, що останнім часом Маркл з’являється тільки в одязі вільного крою. На його думку, це зайвий доказ вагітності дружини сина принцеси Діани.

Нагадаємо, вперше герцоги Сассекські стали батьками в травні 2019 року. У них народився син Арчі, який став сьомим в порядку престолонаслідування.

Фото: Instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

three × two =