Відома психологиня Наталія Холоденко пояснила, чому з’являються шкідливі звички

0

Знаменитість також розповіла, як від них позбутися

Відома українська психологиня та телеведуча Наталія Холоденко пояснила на своїй сторінці в мережі Інстаграм причини появи шкідливих звичок.

Як стверджує Наталія, з їх допомогою ми намагаємося заспокоїтися після тривоги і стресу.

“Шкідливі звички – це амортизатори стресу і тривоги. Хтось заливає емоційне напруження кавою, хтось курить, займається шопінгом, напивається міцного або слабкого алкоголю, об’їдається солодким, системно лягає спати після 23.00”, – зазначила знаменитість.

За словами Холоденко, ми всі іноді замислюємося про погані наслідки наших звичок.

“Уміння визнати проблему – це ознака здорової особистості. Люди, які перебувають на межі психічного здоров’я, прагнуть виправляти інших, але не себе. Це причина, по якій свекруха перекладає речі у ВАШІЙ шафі: вона не зовсім здорова. Насправді вона не відчуває, де закінчуються її межі і починаються кордони іншої людини. Тому так складно домовитися і потрібна система “стимул – реакція” як при дресируванні. Просто не можна і все! Без довгих пояснень”, – написала психологиня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я розлучалася вагітною”: Наталя Холоденко вразила розповіддю про розрив стосунків з першим чоловіком

Наталія закликала знайти корисну альтернативу шкідливим звичкам.

“Шкідливі звички допомагають не зійти з розуму, поки ти не знайшов інший спосіб себе захищати. Тому сила волі тут не допоможе. Потрібно шукати спосіб самонатхнення. І звичайно, в ідеалі необхідна робота з психологом, тому що у всьому собі точно не допоможеш”, – пояснила Холоденко.

Фото: прес-служба

Залишити коментар

Your email address will not be published.

10 − 10 =