"Свято, яке проповідується сатаністами": Оксана Марченко різко висловилася про Гелловін - MusicUkraine

“Свято, яке проповідується сатаністами”: Оксана Марченко різко висловилася про Гелловін

Uncategorized

Телеведуча Оксана Марченко обурена таким ажіотажем навколо свята Гелловіна

В Україні загадкове осіннє свято Гелловін з кожним роком набирає все більшої популярності. Костюмовані вечірки, ворожіння, конкурси вражають своєю різноманітністю. Ставлення до цього свята можна спостерігати різне: хтось його називає “чужим”, хтось нарікає на небезпечну імітацію нечистої сили, а хтось з нетерпінням чекає тієї ночі, коли можна постати в образі відьми або зомбі. Серед тих, хто бажає скасувати це свято і телеведуча Оксана Марченко.

У своєму мікроблозі 47-річна знаменитість опублікувала пост, в якому висловила своє невдоволення щодо “нечистого”, яке входить в наше життя. Марченко впевнена, що “диявольські” ритуали нав’язуються суспільством спеціально, щоб відволікти громадян від нагальних соціальних проблем, розрядити обстановку в країні.

“Це гримуча суміш язичницьких ритуалів кельтів, змішаних з культом смерті, проповідуваним сатаністами … Нав’язування цих ритуалів тихесенько так, легенько – типовий прийом для зняття напруженості в суспільстві, викликаної соціальними проблемами. Такими людьми легше управляти, вони живуть одним днем ​​і не терзають себе сумнівами з приводу майбутнього життя, для них не існує моральних обмежень, рамки пристойності стираються – і вуаля: вам вже не потрібна маска зомбі, ви вже ним і є … Але є одне, що ретельно приховують від вас: ви стаєте тим, що впускаєте в своє життя. І веселий бісівський карнавал уже схожий на бал потопаючого “Титаніка”, з тією лише різницею, що це не кіно, – підкреслила телеведуча.

Більш того, артистка впевнена, що все те, чому ми “поклоняємося” і що впускаємо в своє життя обов’язково дасть свої плоди:

“Вирішувати, звичайно вам, але ви повинні знати, що духи злоби існують і вони вам зовсім не друзі. Тому не дивуйтеся, якщо у вас завтра почнуться проблеми, невдачі і втрати – раз сьогодні ви готові прикрасити свою голову ріжками. І знайте: ті, хто “привчили” вас до цього “свята”, вже повністю вас контролюють”, – зазначила Марченко.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

10 − 5 =