Переможниця “Холостяка-5” розповіла про розрив з румунським мільйонером: “Він хоче зустрічатися з іншими дівчатами”

0

Марина Кіщук сама вирішила поставити крапку у стосунках з бізнесменом Алексом Худітаном

Після розставання з Сергієм Мельником переможниця “Холостяк-5” і Super Model Universe Марина Кіщук не афішувала своє особисте життя. Але все змінилося, коли дівчина закохалася в румунського мільйонера Алекса Худітана, який займається торгівлею на Amazon.

Пара разом часто подорожувала. Марина ділилася спільними знімками з бізнесменом в мережі Інстаграм, зізнаючись йому в любові.

Але через півтора роки їх любовна ідилія закінчилася – пара розлучилася. Про це Марина повідомила підписникам у своєму фотоблозі, опублікувавши пост.

Дівчина зіналася, що для її екс-коханого серйозні відносини полягають в свободі. Він не бачить нічого поганого, щоб зустрічатися з іншими дівчатами, підтримувати зв’язок з колишніми. А для Марини – це табу.

“Happy end … Я не хотіла особливо афішувати закінчення нашої любовної історії, але все-таки Інстаграм – мій світ, частина мого життя, не бачу сенсу щось приховувати. Ми розлучилися з моїм коханим чоловіком. Так, він досі мій коханий, ціную кожну мить і урок, але сімейні пріоритети і цінності у нас були різні, напевно, я це знала і раніше, але дуже хотіла побути ще трохи маленькою дівчинкою в рожевих окулярах. Я знаю, що дуже сильна, знаю, що можу йти туди, де страшно, і знаю, що зараз роблю сильну трансформацію свого життя. Хтось в таких ситуаціях йде в запій або зажори, я в голодування. Так я бачу чітку картину свого життя, знаю, що і як хочу поміняти, знаю, що все буде чудово. Але потрібно вміти відпускати. Я відпустила … Стала дорослою і далі йду одна “, – написала переможниця шоу “Холостяк-5”.

Фото: Instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

four × 5 =