46-річний Гарік Бірча зізнався, чому досі не одружився

Шоу-бізнес

Артист пояснив, чому не поспішає з одруженням

Популярний український актор, тренер “Ліги Сміху” Гарік Бірча дав відверте інтерв’ю журналістам програми “Зірковий шлях”, що виходить на каналі “Україна”.

Відомим Бірчу зробив серіал “Віталька”, де незграбний 30-річний мамин синочок тільки і робить, що весь час намагається знайти собі дівчину. Але найчастіше популярність йде під руку з особистою драмою.

“Я хотів, щоб моя майбутня дружина не переживала, чи є у неї житло, транспорт, за які гроші вона завтра буде годувати сім’ю. Я хотів у всьому її забезпечити, а коли озирнувся, пройшло вже 35 років. Коли я переїхав до Києва, працював в 2-3 місцях, і про відносини мова навіть не йшла. Я бачив тільки роботу і ліжко”, – зізнався Бірча.

За його словами, коли артист стає популярним, то часом дівчат цікавить не стільки сам чоловік, скільки його гроші і статус.

“Я відчував, коли починалися такі відносини, і не давав їм розвиватися. Я не прихильник того, щоб розповідати про особисте, але мені вже хочеться закричати: “Де вже та, з якою я хотів би створити сім’ю? Де вона ?!” – сказав тренер “Ліги Сміху”.

46-річний гуморист також розповів, якою бачить свою другу половинку.

“Хочу, щоб вона була другом, коханкою, матір’ю моїх дітей і господинею. Саме в такій послідовності. Звичайно, я цього дуже хочу! Мені не треба, щоб хтось стояв біля плити і цілодобово готував. Боже збав! Але якщо у нас з’явиться дітвора, то важливо, щоб вони були нагодовані. А я зі свого боку повинен зробити все, щоб у неї було з чого приготувати їжу”, – зізнався актор.

Фото: прес-служба

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар