“Прийшла стерва якась”: Чапкіс розповів про реакцію дітей на його четвертий шлюб

Шоу-бізнес

Народний артист України, хореограф Григорій Чапкіс розповів, що його четверта дружина Міла – власниця мережі магазинів прикрас – набагато багатша за нього.

Суддя нового сезону “Танців з зірками” на “1+1”, народний артист України Григорій Чапкіс в інтерв’ю програмі ЖВЛ на каналі “1+1” заявив, що його діти негативно відреагували на те, що він одружився вчетверте на 39-річній Мілі – власниці мережі магазинів прикрас.

“Люди зараз пліткують: “А, вона хоче його багатство!” А яке у мене багатство? Дивани? Або машина, якій 15 років? Вона забезпечена, вона багатша за мене. А діти мої?! Завмерли! Інші діти були б задоволені. Вони всі на неї: “О, прийшла стерва якась, хоче його добро!” Давай довіреності переписувати”, – розповів він.

За словами Чапкіса, себе він також вважає поганим батьком.

“Я був дуже поганим татом. Я можу сповідатися. Я весь час був на гастролях”, – розповів хореограф.

Григорій Чапкіс народився 24 лютого 1930 року в Кишиневі. 1944-го його сім’я переїхала до Києва. Закінчив Київський інститут культури. Був хореографом у Театрі імені Івана Франка та заступником директора Театру драми й комедії на лівому березі, виступав у складі Академічного ансамблю танцю України імені Павла Вірського. 2007 року заснував Школу танців Чапкіса.

26 лютого Чапкісу виповнилося 90 років. Чапкіс – батько двох дітей: Лілії (1958) та Грега (1979). У нього є дві онучки, два онуки та правнучка.

У вересні 2020 року Чапкіс заявив, що одружився вчетверте.

Фото: Facebook

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар