Меланія Трамп проголосувала на виборах в США в аутфіті за 20 тисяч доларів: фото

Леді

Перша леді США обрала сукню Gucci, човники Christian Louboutin і сумку Hermès.

Перша леді США Меланія Трамп проголосувала на президентських виборах окремо від чоловіка.

На виборчій дільниці у Флориді 50-річна Меланія з’явилася в міді-сукні від італійського модного дому Gucci і аксесуарах французьких марок – човниках Christian Louboutin і з сумкою Hermès Kelly в руках.

Хоча першу леді часто критикують за те, що вона рідко носить американські бренди, Меланія залишається вірна улюбленому європейському люксу.

Загальна вартість аутфіта першої леді – в районі 20 тисяч доларів. Сукню кольору слонової кістки бренду Gucci можна придбати за 4200 доларів. Меланія є великою прихильницею європейських брендів, тому не дивно, що в її гардеробі є легендарна модель сумки від паризького модного будинку. Щоб купити Hermès Kelly, модниці по кілька років стоять у віртуальній черзі. Ціна такого аксесуара – 15-16 тисяч доларів.

Незважаючи на те, що у Флориді діє карантинний режим, Меланія прийшла на дільницю для голосування без маски, через що піддалася нападкам з боку американської преси. Перша леді перехворіла коронавірусом на початку жовтня.

Фото: REUTERS

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

X
Жидкие виниры HelloSmile
Инновационное средство для отбеливания зубов. Позволяет сделать белоснежную улыбку без боли и посещения стоматолога буквально за несколько минут.