Аліна Гросу зізналася, що батьки очікували її швидкого розлучення з чоловіком

Шоу-бізнес

Українська співачка і актриса Аліна Гросу у відвертому інтерв’ю з ведучою “Смачний ексклюзив” Марією Мельник на каналі “Україна” розповіла, за що їй було соромно в шлюбі і що відповіла на пропозицію колишнього чоловіка знову зійтися.

У червні минулого року Аліна Гросу вийшла заміж за Олександра Комкова. Пишне весілля в Італії і зіркові гості: Ірина Білик, Віталій Козловський, Павло Зібров! До весілля пара була разом п’ять років. Але трохи більше місяця тому співачка зізналася: шлюб з Олександром НЕ протягнув і року. Хлопець сам пішов від Аліни.

“Для мене це було несподівано. Він мене запитав: “Можливо, роз’їдемося на 1 місяць? Просто подивимося, як нам буде окремо один від одного”. Потім він сказав, що з кимось познайомився. А потім – що хотів би спробувати з кимось іншим, може, буде краще”, – розповіла співачка.

А основні претензії до артистки з боку чоловіка були такі:

“Я на нього не так закохано дивилася, як раніше. Але це важко робити, коли людина потихеньку сідає на шию. Спочатку було дуже багато планів, пов’язаних і з роботою, і з іншим, а потім вийшло так, що плани на майбутнє є, а роботи немає”, – зізналася зірка.

Батьки Аліни Гросу поставилися до розлучення дочки досить мудро, більше того – були готові до такого перебігу подій.

“Вони очікували цього. Намагалися мені дуже обережно сказати щось типу: “Почекай, він ще дуже малий, юний для того, щоб мати якісь серйозні відносини. Він ще такий, що може гуляв би через деякий час”, – сказала Гросу.

Чи зраджував Олександр Аліні в шлюбі – співачка не знає. Але, напевно, вже й не дуже хоче знати. Все одно, вже нічого не змінити. Однак вийшло так, що на весілля молодятам одна сім’я подарувала неймовірне святкування, а інша – квартиру. Але, за словами Аліни Гросу, і це не викликало серйозних питань.

“Квартира залишилася у чоловіка, тому що я не хотіла в нього нічого брати. І спасибі, що він у мене нічого не взяв”, – зазначила артистка.

Не тільки не взяв, а навіть хотів повернутися через три місяці після того, як вони розійшлися. Хотіла цього і мама Олександра. Однак Аліна колишнього коханого вже не прийняла. Зараз її лікує не час, а робота. Дівчина знімається в шести серіалах, записує пісні і знімає кліпи. І вірить в те, що вона таки знайде свою людину.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар