Як виглядають наймодніші джинси 2021 року, які потрібно носити вже зараз

Статті

Граємо на випередження

Як би не критикували модний календар, у нього є одна очевидна перевага: ми знаємо всі тренди на півроку вперед. Восени ми вже в курсі, що буде модно навесні – і навпаки. А значить, ми цілком можемо зараз розумно інвестувати в речі, які залишаться актуальними через сезон. І заощадити таким чином час і гроші на майбутніх покупках. Особливо це стосується такого повсякденного і необхідного одягу, як джинси, пише bazaar.

Все ж їх ми носимо найчастіше, а тому зовсім не хотілося б кожні півроку купувати нову пару. Хочете знати, які джинси благополучно переживуть зиму і не втратять актуальності до березня? Відповідаємо: широкі.

Вони в моді вже зараз – в осінньо-зимових колекціях і останніх хроніках стрітстайла їх було дійсно багато. А навесні, здається, будуть навіть популярнішими. У цьому нас намагаються переконати останні покази Christian Dior, Valentino, Balenciaga, Victoria Beckham, Paco Rabanne, Chloé і Celine. А ми і не будемо сперечатися. Погодьтеся, такий серйозний список Будинків вселяє довіру.

Широкі, як у хіп-хоперів нульових, джинси – це все ж набагато зручніше, ніж скінні. А ще вони додають потрібну ноту легкої недбалості абсолютно будь-якого аутфіту. Просто додайте їх до суворого жакету або спокусливого шовкового топу в білизняному стилі – і ви побачите, наскільки зміниться загальний настрій вашого образу.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар