Тоня Матвієнко показала чуттєвий поцілунок зі своїм зірковим чоловіком в новому кліпі - MusicUkraine

Тоня Матвієнко показала чуттєвий поцілунок зі своїм зірковим чоловіком в новому кліпі

Вибір редакції

Сюжет нової відеороботи співачки будується на любовному трикутнику

39-річна українська співачка, донька Ніни Матвієнко Тоня Матвієнко днями презентувала відеороботу на пісню “Вітер”, яку присвятила всім жінкам.

За словами знаменитості, лейтмотивом пісні є стрімке почуття закоханості, яке досить часто бере владу над розумом і, як ураган, залишає після себе “зруйноване поле емоцій”.

“Коли перебуваєш у відносинах і зустрічаєш іншу людину, до якої так само відчуваєш симпатію, стикаєшся з непідконтрольними емоціями і почуттями. Вони породжують страх і відчуття невизначеності. Про це не говорять вголос. Людина залишається з цими думками наодинці”, – зазначила артистка.

Режисер відео – відомий кліпмейкер Віктор Скуратівський. Новий трек співачки він назвав гімном всіх жінок. На думку Віктора, композиця розкриває сутність жіночої пристрасті, щирості, рішучості і коливань одночасно. Саме тому, у відеороботі була використана метафора любовного трикутника.

У кліпі артистка з’являється в двох образах – чорному і білому, які дуже точно підкреслюють емоційні коливання будь-якої жінки.

Одну з головних ролей у новому кліпі Тоні Матвієнко виконав її чоловік – український співак Арсен Мірзоян. В кінці відеороботи можна побачити чуттевий поцілунок знаменитого подружжя.

Фото: прес-служба

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

15 − 14 =