Олег Винник виявився найбагатшим артистом України

Шоу-бізнес

Скільки заробив співак і як йому це вдалося

Український співак Олег Винник став найбільш комерційно популярним артистом в країні. Журнал Forbes Україна порахував доходи артиста і розповів, як зірці вдалося заробити так багато грошей.

Згідно з даними Forbes Україна, виручка артиста за 2019 рік могла скласти $5,6-7 млн. Винник відіграв 50 концертів, які відвідали 200 000 глядачів, а середня вартість квитків коливалася в межах $28-35.

Цього року концертна діяльність Олега Винника сильно постраждала через карантин. Співакові довелося влаштувати онлайн-концерт в НСК “Олімпійський”. Проте на віртуальне шоу було продано 79 000 квитків вартістю $7-20.

Також стало відомо, що Винник не погоджується брати участь у рекламних кампаніях дешевше $100 000, а 45-хвилинний виступ поп-зірки на новорічному корпоративі обійдеться в $50 000.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Олег Винник зізнався, чому приховує особисте життя

Популяризувати артиста почав його продюсер Олександр Горбенко в соціальній мережі “Мой Мир” російського холдингу Mail.ru. Продюсер займався соцмережами особисто протягом двох років. Він шукав однофамільців Винника і пропонував їм послухати його композиції. Коли кількість друзів в акаунті артиста перевалила за 5000, заробив принцип сарафанного радіо.

Щоб збільшити аудиторію Винника, стали давати концерти в маленьких містах. Перший гастрольний тур співака відбувся в 2013 році під час Революції гідності. Всього провели 100 концертів, закінчивши тур в Києві. Перший сольний виступ артиста пройшов у Палаці Україна в 2014 році. Всі ці концерти на перших порах були, за словами Горбенка, збитковими.

Зараз, щоб збільшити популярність артиста, Винник зі своїм продюсером Олександром Горбенко користуються послугами соціологів, щорічно замовляючи маркетингові дослідження.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

X
Жидкие виниры HelloSmile
Инновационное средство для отбеливания зубов. Позволяет сделать белоснежную улыбку без боли и посещения стоматолога буквально за несколько минут.