Костянтин Меладзе представив новий склад “ВІА Гри”: як виглядають дівчата

Шоу-бізнес

57-річний продюсер і композитор став гостем Івана Урганта. Разом з ним на шоу “Вечірній Ургант” були присутні нові учасниці відомого колективу.

За увесь час свого існування склад “ВІА Гри” змінювався 20 (!) разів. Костянтин Меладзе навіть на деякий час переривав діяльність колективу.

У 2008 році видання Hello охрестила творчий тандем Віри Брежнєвої, Ганни Сєдокової і Надії Грановської “золотим” складом. Але і він розпався, через кілька років, хоча артистки повертались на сцену під час ювілейного концерту Меладзе.

Остання зміна в “ВІА Грі” відбулась недавно: в травні стало відомо про те, що групу покидає Еріка Герцег, у якої, за чутками, був роман з Меладзе. Днями артистка дала інтерв’ю, в якому зазначила, що кілька років перебуває у шлюбі з іншим чоловіком і з Костянтином її пов’язували тільки робочі відносини.

Сьогодні в черговий раз був представлений оновлений склад відомого гурту. У “ВІА Грі” з останнього складу залишилася Уляна Синецька, а новими учасницями стали 19-річна Софія Тарасова, яка запам’яталася багатьом по “Дитячому Євробаченню- 2013”, і 24-річна учасниця проекту “Х-Factor-8” Ксенія Попова. Дівчина була у команді Насті Каменських.

Костянтин представив кожну з учасниць окремо: композитор не скупився на компліменти і висловив своє захоплення артистками.

“Софія Тарасова абсолютно чудова молода артистка. Вона єдина учасниця за всі часи, яка годиться мені в онуки, їй 19 років. З Уляною Синецькою ми працюємо вже два роки. Це дівчина, з якою працювати – одне задоволення. Ксенія Попова теж брала участь в телевізійних шоу. Її відео на YouTube набрало майже 8 млн переглядів”, – сказав він.

В кінці програми дівчата представили першу, написану для оновленого складу пісню, під назвою “Рикошет”.

Фото: кадр з відео

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар