Змінила професію: Олександр Педан розсекретив, чим тепер займається його дружина

Uncategorized

Дружина шоумена вирішила кардинально змінити сферу діяльності.

Про свою другу половинку відомий український телеведучий Олександр Педан розповідає вкрай рідко. За словами артиста, його дружина – людина не публічна.

Якщо дочка шоумена із задоволенням знімає з батьком розважальні ролики для соцмереж, з’являється на різних телепередачах і бажає розвиватися в медійній сфері, то дружина вважає за краще залишатися в тіні. Лише зрідка в його Instagram з’являються зворушливі знімки з коханою. Нещодавно телеведучий показав, як відсвяткував з коханою 17-ту річницю шлюбу, а вчора похвалився новим захопленням Інни.

“Чим захоплюється моя дружина? Розповідаю. Моя дружина вирішила змінити професію! Так, після 10 років роботи в школі, Інна наважилася на зміни. Я запитував для чого це їй, а Іннуся відповідала: вирішила не змінити, а отримати ще одне професійне спрямування. Свою професію дуже люблю, але пандемія дала поштовх для розвитку і бажання дізнаватися щось нове! Переосмислити дизайн в цілому, як професію, що завжди буде актуальною. Все співпало”, – поділився шоумен.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Влад Яма з дружиною вперше показали свій заміський будинок

Педан зізнався, що дружина завжди брала участь в ремонтах всіх знайомих і близьких, хто звертався за допомогою. А тепер вирішила систематизувати свої знання. В майбутньому Інна Педан подумує відкрити свій бізнес і стати частиною українського і навіть світового дизайн-ринку.

“Як відреагувала родина? Усі щасливі! Усі підтримали, тепер мама матиме чим заморочитися. Та усі й друзі та родичі матимуть безкоштовного дизайнера”, – написав у своєму фотоблозі артист.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар