"Моделінг і проституція": Кіра Найтлі назвала професії, де жінки заробляють більше за чоловіків - MusicUkraine

“Моделінг і проституція”: Кіра Найтлі назвала професії, де жінки заробляють більше за чоловіків

Леді

Британська актриса зробила несподівану заяву

35-річна Кіра Найтлі – прекрасна мама і актриса. Вона встигає все: і зніматися в топових фільмах, і співпрацювати з великими брендами, і приділяти час родині.

А в недавньому інтерв’ю зірка “Піратів Карибського моря” торкнулася теми гендерної нерівності та зробила несподівані заяви.

Так, на думку Кіри, в наш час дуже складно бути жінкою, так як всім цікава лише твоя зовнішність.

“Я ходжу по червоних килимових доріжках, де тебе оцінюють за десятибальною шкалою, а камери ковзають вгору і вниз, намагаючись зняти твоє тіло. І все ж більшу частину своїх грошей я заробила, працюючи моделлю для Chanel”, – поділилася зірка.

Також Найтлі заявила, що в сучасному світі, на її погляд, є тільки дві професії, в яких жінки можуть заробити більше, ніж чоловіки. І це – моделінг і проституція.

“Те, як ви виглядаєте, важливіше того, що ви говорите або думаєте. І це світ, в якому ми живемо сьогодні”, – зізналася зірка.

Нагадаємо, Кіра з малих років віддана акторській професії. Її проривом у великому кіно стала роль у фільмі “Грай, як Бекхем”, де Найтлі зіграла дівчинку-підлітка. Зараз же актриса – володарка престижних премій, а також щаслива мама і дружина. У 2013-му зірка вийшла заміж за музиканта Джеймса Райта, якому народила двох дітей.

Фото: Getty images

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × 2 =