Гонитва за м’язистим тілом призвела до зупинки серця: блогерка Софія Стужук розповіла подробиці смерті чоловіка

Uncategorized

25-річна блогерка Софія Стужук опублікувала відвертий пост

Популярна київська блогерка Софія Стужук, чоловік якої не так давно пішов з життя, розповіла про трагедію, що трапилася з батьком її дітей. Про це дівчина повідомила на своїй офіційній сторінці в Instagram.

На думку Софії, COVID-19 не став головною причиною смерті чоловіка. Його організм, як стверджує Стужук, впорався б з цим вірусом, якби не згубне захоплення створити собі ідеальне м’язисте тіло.

“Спочатку Діма захворів на коронавірус. Але справа не стільки в самому вірусі, як ви розумієте. Серце не впоралося з навантаженням. Після того як Діма пішов з лікарні йому вночі стало гірше (чому саме так точно ніхто і не дізнався), він викликав швидку, яка забрала його о 6 ранку. У клініці у нього трапилася одна зупинка серця, але його запустили знову – він пережив клінічну смерть і залишався в комі. Коли я приїжджала туди, мені сказали, що нирки відмовили (теж були перевантажені раніше), серце працює на 20%. на наступний день серце зупинилося зовсім”, – відверто поділилася Стужук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відомий український співак двічі переніс коронавірус

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що не витримало серце у чоловіка Софії Стужук. Як відомо, у Дмитра Стужука був коронавірус і останні кілька днів він йшов на поправку, проте через проблеми з серцем ситуація різко погіршилася. Він несподівано помер.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар