...

Українська поп-діва Тіна Кароль прикрасила обкладинку колекційної фотокниги VOGUE

Леді

До неї увійшли знімки 60 видатних українок, які знімалися для глянцю за всю історію його існування

Популярна українська співачка Тіна Кароль знялася для обкладинки книги VOGUE. Артистка стала першою українською знаменитістю, знімок якої прикрасив колекційне видання Ukrainian Women in VOGUE. До неї увійшли 60 фотосесій українських жінок, що вийшли на сторінках журналу за всю історію його існування. Серед знаменитостей – Маша Єфросиніна, Джамала, Олена Зеленська, Міла Йовович, Анна Різатдінова.

“Кращі кадри зі зйомок VOGUE UA перетворюють цю книгу в справжню антологію фемінізму і моди. Стильні образи 60 видатних українок, які знайшли справу свого життя, – джерело натхнення на всі часи”, – поділився головний редактор глянцю Філіп Власов.

Автором портретного знімка виконавиці виступив американський фотограф Грег Суолс, фотографії якого також прикрасили один з номерів глянцю з Тіною Кароль. Раніше він співпрацював з Кім Кардашян, Кайлі Дженнер і Кеті Перрі.

“Для мене велика честь прикрасити обкладинку книги VOGUE і бути в ній поряд з жінками, які не тільки знайшли справу свого життя і досягли в ньому успіху, а й надихають інших йти за своєю мрією і історією свого успіху представляють Україну в світі”, – зізналася поп-діва.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

14 + 8 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.