У Володимира Зеленського діагностували COVID-19

Шоу-бізнес

Про це Володимир повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі

У червні цього року ми повідомляли про те, що у першої леді України Олени Зеленської діагностували COVID-19.

“Послаблення карантину не означає, что COVID-19 знік. Небезпека не минула, вона близько. Ближче, ніж нам може здаватися. Сьогодні я отримала позитивний результат тесту на коронавірус. Неочікувана новина. Особливо враховуючи те, що я та моя родина продовжуємо дотримуватись усіх правил – маски, рукавички, мінімум контактів… Одразу скажу, що почуваюся добре, але перебуваю на амбулаторному лікуванні, ізольовано від інших членів сім’ї, щоб не наражати їх на небезпеку. Володимир і діти теж пройшли тестування, їхні результати негативні”, – повідомила тоді вона.

А буквально кілька хвилин тому стало відомо, що позитивний тест на коронавірус отримав також президент України Володимир Зеленський. Про це він повідомив в своєму телеграм.

“Немає у світі щасливчиків, для кого б #COVID19 не становив загрози. Попри усі карантинні заходи, я теж отримав + результат. В мене 37,5, а всім бажаю 36,6! Втім, почуваюся добре. Обіцяю ізолюватися і продовжую працювати. Більшість долає COVID19. І я теж це пройду. Все буде добре!” – написав Володимир.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар