...

5 доступних продуктів, які зміцнюють імунітет

Здоров'я

З огляду на поширення коронавірусу, питання зміцнення імунітету стає актуальним, як ніколи.

Для максимально ефективного захисту від зараження необхідний комплексний підхід. Окрім дотримання правил гігієни, постарайтеся додати в свій раціон продукти, які зміцнюють імунну систему. Нижче ви знайдете список з 5 продуктів, які допоможуть захистити організм від вірусів.

Зелень

Зелень, а особливо кейл і шпинат, – справжній порятунок для ослабленого імунітету. У ній міститься важливий антиоксидант каратеноідамі, який захищає клітини від ушкоджень, знижує ризик виникнення запальних процесів і підвищує резистентність організму до вірусів. Так що тарілка зеленого салату корисна не тільки для вашої талії, але і для всього організму в цілому.

Жирна риба

Сюди ж можна віднести авокадо і оливкове масло, якщо раптом риба не вписується в вашу систему харчування. Головний помічник у зміцненні імунітету тут – омега-3 жирні кислоти. Вони усувають запальні процеси на початкових стадіях розвитку і захищають організм від впливу вірусів і хвороботворних бактерій.

Цитрусові

Банально, але куди ж без них. Вітамін С – один з головних борців з вірусними інфекціями, а де ще ви знайдете його в такій кількості, як не в цих яскравих плодах? Головне – пам’ятати, що більшість корисних речовин міститься в шкірці фруктів і в білих “плівках” які ми так любимо знімати з м’якоті. Їсти лимонну шкірку ми, звичайно, не пропонуємо, а ось потерти цедру в чай ​​можна – смачно і корисно.

Броколі

Броколі може претендувати на звання повноцінного суперфуду, тому що допомагає вирішити безліч проблем, в тому числі зміцнити імунітет. Цей овоч – джерело вітамінів і мінералів, особливо кальцію, магнію, фосфору і такого необхідного нам вітаміну С.

Курячий бульйон

Традиція годувати курячим супом тих, хто занедужав – це зовсім не кіношний штамп, а дуже дієвий спосіб зміцнити імунітет або зняти симптоми застуди (якщо ви все-таки захворіли). Справа в тому, що м’ясо птиці містить значну дозу вітаміну В6, який бере участь у безлічі хімічних процесів в організмі. Серед іншого, він сприяє утворенню червоних кров’яних тілець і захисту клітин від пошкоджень.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

1 + nine =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.