Ксенія Мішина заявила, що прихильники Юлії Саніної розірвали її директ побажаннями смерті - MusicUkraine

Ксенія Мішина заявила, що прихильники Юлії Саніної розірвали її директ побажаннями смерті

Uncategorized

За словами запрошеної судді 11-го ефіру “Танців із зірками” на “1+1” актриси Ксенії Мішиної, шанувальники учасниці шоу, фронтвумен групи The Hardkiss Юлії Саніної болісно відреагували на оцінку за танець своєї кумирки.

Актриса Ксенія Мішина, яка під час 11-го ефіру “Танців із зірками” була запрошеною суддею на проєкті “Танці з зірками” на “1+1”, заявила в Instagram, що після завершення ефіру хейтери почали писати їй в особисті повідомлення побажання смерті.

“Директ просто розірвало від кількості хейту і побажань смерті. А причиною стала дев’ятка, яку я поставила [учасниці проєкту, фронтвумен групи The Hardkiss] Юлії Саніній за виконання танцю. Я розумію прихильність фанатів, для яких виконавець – кумир, і вони готові на багато що, але в такій ситуації?! Я ж не двійку їй поставила, і навіть якщо двійку, маю право на власну думку щодо танцю”, – написала Мішина.

Актриса закликала тих, кого “бомбить”, заявити про незгоду з її рішенням публічно, залишивши коментарі під постом.

“Поводьтеся так, як у житті. Я уявити собі не можу, що має бути в душі у людини, щоб у такій ситуації вона відчула таку руйнівну емоцію. Але я всім вам пробачаю і бажаю вам знайти щастя”, – підсумувала вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Не вважала себе привабливою”: Ксенія Мішина показала, якою була в дитинстві

Нагадаємо, Ксенія Мішина стала широко відомою як виконавиця ролі поміщиці Лідії Шефер у серіалі каналу СТБ “Кріпосна” (2019).

2019-го вона брала участь у “Танцях із зірками”, виступаючи на паркеті разом із хореографом Євгеном Котом. Пара стала переможцями шоу.

Зараз Мішина є головною героїнею проєкту “Холостячка” на СТБ.

8 листопада 2020 року актриса повернулася на проєкт “Танці з зірками” як запрошена суддя.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

20 − twelve =