Копія Асмус: Харламов відпочиває у Сочі з новою молодою обраницею (фото) - MusicUkraine

Копія Асмус: Харламов відпочиває у Сочі з новою молодою обраницею (фото)

Шоу-бізнес

Один з Telegram-каналів повідомив про відносини 39-річного Харламова з колегою, 27-річною Катериною Ковальчук, разом з якою він знімався в картині “Гусар”.

Після того як шоумен Гарік Харламов і актриса Христина Асмус оголосили про рішення розлучитися, в мережі відразу з’явилися чутки про нові романи резидента Comedy. Найбільше обговорювалися можливі відносини Гаріка з Яною Кошкіною, однак гуморист спростував їх, зазначивши, що вони лише “перетиналися на різних проектах і через це якось навіть ніяково це обговорювати”. Однак пізніше артист дав новий коментар, в якому зізнався: журналісти помітили їх з Яною в караоке, що і стало причиною чуток про роман.

Як би там не було, нині з’явилося більш вагоме спростування відносин Кошкіної і Харламова: інша жінка! Більш того, нова обраниця Гаріка – копія його екс-дружини.

За інформацією Telegram-каналу YOBAJUR, це актриса Катерина Ковальчук, разом з якою Харламов знімався в картині “Гусар”. Автори каналу повідомляють, що на даний момент пара проводить час в Сочі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Оля Цибульська зізналась, що зрадила коханому з учасником шоу “Танці з зірками”

Нагадаємо: для Христини Асмус шлюб з Харламовим став першим. А ось резидент Comedy Club раніше був одружений. З 2010 до 2013 року Гарік перебував в офіційному шлюбі з Юлією Харламовою. Коли у нього почався роман з Асмус, багато хто звинувачував актрису в тому, що вона зруйнувала сім’ю гумориста. Однак сам Гарік все заперечував.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

five × two =