Топ-3 проблеми зі здоров'ям, які виникають через соціальну дистанцію та ізоляцію - MusicUkraine

Топ-3 проблеми зі здоров’ям, які виникають через соціальну дистанцію та ізоляцію

Статті

Дуже обмежене пересування, а також сидіння вдома може допомогти нам не підхопити коронавірусну інфекцію, однак, додає інших проблем.

Соціальна дистанція та самоізоляція – спосіб уберегти нас від COVID-19. І від цього зараз нікуди не дітися. Правда, такий спосіб життя додав нам інших проблем. Наприклад, дехто набрав парочку зайвих кілограмів, коли позбувся активності, все від того ж зниження рухів у інших стали боліти м’язи і суглоби. Але це ще не весь негативний ефект вимушеної ізоляції на здоров’я. Експерти назвали ще 3 важливі проблеми.

Підвищена тривожність

Фахівці в один голос стверджують, що відчувати себе емоційно нестабільно в аналогічний період нормально, і це трапляється дуже у багатьох. 2020 рік виявився занадто складним: пандемія у декого забирала життя близьких, хтось залишився без роботи, щоденні новини зовсім не втішають, при цьому довелося відмовитися від багатьох чинників, до яких ми звикли, змінити спосіб життя. Поява почуття тривоги, занепокоєння – це логічно в такому випадку. В ідеалі, якщо тривожність зовсім заважає нормально жити, варто поговорити з лікарем. Також варто обов’язково приділяти увагу собі – доглядати за собою, займатися хоч якоюсь фізичною активністю, обов’язково розслаблятися. Також варто звернути увагу на своє харчування, оскільки кишечник безпосередньо пов’язаний з нервовою системою. І в ньому також виробляється серотонін – гормон радості.

Проблеми зі сном

Стрес і занадто сильні негативні емоції цілком закономірно виливаються в проблеми зі сном. А через регулярне недосипання настрій теж не підвищується – виходить замкнуте коло, з якого необхідно вириватися. Перш за все, варто дотримуватися одного графіка сну. Необхідно відключати всі електронні пристрої за півгодини до сну. Можна послухати приємну музику, помедитувати, або спробувати дихальні техніки

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Топ-6 продуктів, які можна їсти на ніч без шкоди для фігури

Різка зміна настрою

Коли нам нікуди витратити емоції, вони починають нас захльостувати. Тому ми частіше плачемо, кричимо, занадто багато їмо, часом зловживаємо алкоголем. Стрес категорично не можна затягувати. Тривалий стрес порушує не тільки психіку, але й імунітет, а зараз він нам потрібен як ніколи. Тому обов’язково варто звернутися до лікаря, підібрати заспокійливі, але без снодійного ефекту.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

11 + three =