"Стаю божевільним": Антон Лірник розповів про смерть 8-річної дочки - MusicUkraine

“Стаю божевільним”: Антон Лірник розповів про смерть 8-річної дочки

Шоу-бізнес

Довгий час 44-річний шоумен не розповідав подробиць трагедії в своїй родині

Минуло 15 років, біль трохи вщухла, і український шоумен та сценарист Антон Лірник вирішив відверто розповісти про смерть 8-річної дочки Марії і про те, як втрата дитини відбилася на його житті. Про це та багато іншого він поговорив зі співачкою Валерією в проекті “Чому я?”.

Антон розповів, що його першу дитину вразила страшна хвороба – рак мозку. Діагностували його занадто пізно, і лікарі зізналися батькам дівчинки, що шансів на порятунок немає.

“Це було відверто, щиро, але це було страшно – таке почути. І так і сталося”, – згадує Антон.

Після смерті дочки шлюб Лірника розпався, хоча стосунки пари стали натягнутими ще за життя Марії. Поховавши дівчинку, шоумен виїхав до Німеччини на три місяці, звідки нікому не дзвонив і ні з ким не спілкувався.

“Шлюб розпадався на частини і смерть дитини остаточно його зруйнувала. Тому я все кинув і поїхав. Я просто поїхав в іншу країну. І слава богу, що я опинився в місці, де практично ніхто навколо не говорив зрозумілою мені мовою. Я просто відокремився від людей. Я ні з ким не спілкувався, нікому не дзвонив і не листувався. Завдяки роботі я почав повертатися до нормального стану організму. Просто змушував себе щось робити, якось абстрагуватися і писати … Якраз, за ​​ці три місяці, це був мій рецепт лікування, я писав фільм про героя, схожого на себе, який переживає таку ж ситуацію – хвороба дитини, рак, операцію і смерть”, – розповів артист.

Зараз Антон Лірник виховує двох дочок – 11-річну Софію від другого шлюбу з бізнесвумен Лєрой Бородіной, і 3-річну Марту – від третьої дружини Марини Лірник.

Шоумен зізнається, що після втрати дитини, він дуже переживає за життя двох дочок.

“Я ловив це відчуття дуже часто, що настільки боюся за життя дитини і здоров’я, що стаю божевільним”, – зазначив Лірник.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

15 − 12 =