...

Перший вихід Меланії Трамп після поразки на президентських виборах: фото

Леді

Перша леді з’явилася на публіці вперше після оголошення результатів

Меланія Трамп з’явилася на публіці вперше після поразки її чоловіка, Дональда Трампа, на президентських виборах. Весь цей час вона зберігала похмуре мовчання – очевидно, що останнім часом вона отримувала не найприємніші новини. Втім, цілком імовірно, що такий настрій першої леді був пов’язаний зовсім з іншими речами. У США відзначається День ветеранів, коли громадяни збираються вшанувати пам’ять військових, полеглих в конфліктах на боці країни. Власне, подружжя Трампів з’явилася на людях для того, щоб покласти квіти до могили невідомого солдата. Так що вся обстановка не мала на увазі життєрадісності.

Проте, не дивлячись ні на що, пані Трамп виглядала бездоганно. Втім, як і завжди. На ній було суворе класичне пальто з сірого твіду з чорною окантовкою на комірі. Її волосся було укладене великими недбалими локонами, а макіяж був лаконічним і природним.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вона рахує хвилини до розлучення”: інсайдер розповів про плани Меланії Трамп піти від чоловіка

Нагадаємо, що 3 листопада пройшли вибори президента США. На них діючий президент Дональд Трамп програв кандидату від демократичної партії Джо Байдену. Офіційно США поки не оголосили ім’я свого нового президента: потрібно дочекатися рішення колегії вибірників, збори якої пройдуть тільки 14 грудня. Однак уже зрозуміло, що перебувати в Білому домі подружжю Трампів залишилося, швидше за все, зовсім трохи. Подейкують також, що скоро їх чекає розлучення: їх шлюб не пережив складні 4 роки президентства Дональда.

Фото: Legion Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

four × 3 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.