...

Експерт розповіла, чи може риб’ячий жир захистити від коронавірусу

Здоров'я

Медики неодноразово заявляли, що дефіцит вітаміну D в організмі підвищує ризик зараження коронавірусом, а також ускладнює перебіг хвороби у тих, хто підхопив небезпечний вірус.

Одним з найбільших джерел вітаміну D є, як відомо, риб’ячий жир. За словами екперта Марини Вершиніної, абсолютним захистом від COVID-19 риб’ячий жир не може бути, але здатний зміцнити імунітет.

“Недостатньо просто приймати риб’ячий жир. Результату можна очікувати тільки в комплексі з дотриманням соціальної дистанції, застосуванням засобів індивідуального захисту, використанням антисептичних засобів, оздоровчими заходами, вакцинопрофілактикою”, – заявила Вершиніна.

Спеціаліст назвала риб’ячий жир – природним джерелом жиророзчинних вітамінів A і D і незамінних жирних кислот. Вони надають протизапальний ефект, сприятливо впливають на серцево-судинну систему і обмін речовин, підвищують імунний захист.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 доступних продуктів, які зміцнюють імунітет

Вершиніна підкреслила, що риб’ячий жир давно використовують в якості корисної добавки до їжі, яка допомагає поліпшити стан здоров’я.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар

6 − 2 =

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.