Ольга Сумська зізналася, що через щільний гастрольний графік втратила дитину

0

Зірка вперше розповіла про особисту трагедію

54-річна українська актриса та телеведуча Ольга Сумська приголомшила відвертим зізнанням. Так, у 2005 році, коли її молодшій дочці Ганні було три роки, зірка втратила дитину на ранньому терміні вагітності.

За словами актриси, викидень трапився через важке фізичне та емоційне виснаження.

“Я могла народити ще дитину. Я була вагітна і втратила дитину на зйомках. На ранньому терміні це було. Це були зйомки. Я знала, що я вагітна. Це був дуже емоційно важкий період в моєму житті, коли я знімалася в трьох фільмах відразу”, – відверто розповіла Ольга.

Як стверджує зірка, вона дуже шкодує про те, що трапилося, окільки завжди мріяла стати багатодітною мамою. Зараз їй не вистачає цього.

“Ось про це я шкодую. Дуже шкодую. Діти – це найпрекрасніше, що є в житті жінки. Безумовно, треба народжувати, це велике щастя, коли у тебе є три-чотири дитини. Це те, чого мені не вистачає сьогодні”, – зізналася актриса.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Це мій захист”: Олена Шоптенко розповіла про комплекси та недовіру до людей

До слова, Ольга Сумська в 1990 році народила доньку Антоніну. Батьком дівчини є відомий актор Євген Паперний. Зараз Антоніна разом з чоловіком Володимиром Ягличем і дітьми проживає у Москві. А в шлюбі з другим чоловіком – Віталієм Борисюком Ольга виховує 18-річну дочку Ганну.

Фото: Instagram

Залишити коментар

Your email address will not be published.

8 − 4 =