Танці з зірками: Влада Яму терміново забрала швидка під час прямого ефіру

Шоу-бізнес

У неділю, 15 листопада на 1 + 1 в ефір вийшов 12 випуск проєкту “Танці з зірками-2020”. Це був чвертьфінал танцювального шоу.

У дванадцятому прямому ефірі “Танців з зірками” учасників чекало справжнє випробування танцями. Це був драматичний випуск сезону, під час якого стали відомі імена півфіналістів.

Пари виконали три танці на паркеті: один – зі своїм партнером, другий – з суддею проєкту і фінальний – “танець за життя”, який методом жеребкування випав парі.

Солістка групи “The Hardkiss” станцювала на паркеті зі своїм партнером Дмитром Жуком і найсуворішим суддею проєкту Владом Ямою віденський вальс під Mans world – “James Brown”. Даний танець учасники підготували в дуже стислі терміни – всього за добу.

На жаль, під час виступу в прямому ефірі Влад Яма сильно травмувався і він терміново був відправлений до лікарні.

“У нього серйозна травма і сьогодні він вже не повернеться в своє крісло. Влад, сподіваємося, що ти займеш своє місце на наступному тижні. Ми підтримуємо тебе!” – заявив в ефірі ведучий Юрій Горбунов.

Пізніше на своїй сторінці в Інстаграм Влад Яма в сторіз розповів: “Зі мною все гаразд. Потрібно зробити знімок, щось з пальцем”.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар