Тиждень на острові в диких умовах: що чекати у новому випуску реаліті “Холостячка”

Шоу-бізнес

Ксенія Мішина запропонувала учасникам романтичного проєкту вийти із зони комфорту і відправитися на острів, далеко від цивілізації.

Цієї п’ятниці, 20 листопада, о 19:00 на телеканалі СТБ вийде 5-ий випуск романтичного шоу “Холостячка”. Так, 31-річна Ксенія Мішина запросить учасників в похід – вони проведуть цілий тиждень разом на острові в диких умовах!

Настав екватор шоу “Холостячка” і з кожним з чоловіків у головної героїні вибудовується своя історія стосунків. Але за цей час не всі учасники проєкту зуміли відкритися і проявити себе, тому Ксенія запропонувала їм вийти із зони комфорту і відправитися на острів, далеко від цивілізації.

“Люди перевіряються у подібних ситуаціях. Я хочу подивитися, хто і як буде себе вести. Як учасники будуть виживати в таких умовах і розмежовувати увагу між своїм комфортом і жінкою, яка їм подобається”, – розповідає Мішина.

Цей тиждень відрізняється від попередніх тим, що Ксенія буде жити разом з учасниками шоу на острові, перебуваючи з ними в рівних умовах. Однак її присутність в таборі створить серйозну напругу між чоловіками.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вагітна дружина Григорія Решетніка засвітила чималий оголений животик: фото

Успіхи деяких учасників у відносинах з “Холостячкою” викличуть у інших божевільні ревнощі, обурення і навіть сльози. В кінці випуску один з чоловіків відправиться додому.

Фото: прес-служба каналу СТБ

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар