Тіна Кароль зворушливо привітала сина Веніаміна з 12-річчям: фото

Uncategorized

18 листопада єдиний син української поп-діви святкує день народження

Популярна українська співачка Тіна Кароль, яка нещодавно прикрасила обкладинку книжки VOGUE, сьогодні має особливий привід для радощів.

Так, 18 листопада святкує день народження син зірки Веніамін Огір. Йому виповнюється 12 років.

Попри те, що хлопчик вчиться за кордоном, зіркова мама робить все, аби не втрачати зв’язок із ним. Знаменита мама чуттєво привітала сина в Instagram, назвавши його своєю гордістю:

“Ти гордість і всесвіт! Любий мій малюк. Чоловік моєї мрії”, – такими словами звернулася Тіна до сина.

Вєня, так лагідно називає хлопчика його мама, народився 2008-го. Змалечку був дуже розумний і мудрий не за роками. Він ріс копією свого тата – продюсера Євгена Огіра, який помер від онкологічної хвороби.

Син – єдиний хто допоміг Тіні пережити цю втрату. Співачка постійно говорить, що Веніамін був стимулом не зламатися і не опускати руки тоді, коли вже не було сил жити далі.

Тіна Кароль вирішила віддати свого єдиного сина на навчання за кордон — заради його майбутнього. Веніамін живе у Лондоні, знає ідеально англійську. Серед хобі хлопчика – гра на фортепіано, фехтування та шахи. Крім цього Вєня ходить до української громади і там вивчає українські традиції. Так, уже навчився танцювати гопак і може дати фору навіть дорослим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Ми різні”: Тіна Кароль розповіла, чому рідко бачиться з батьками

Кароль страшенно сумує за сином. Тому, попри насичений робочий графік і гастролі, артистка намагається приділяти максимум часу головному чоловікові в її житті. Часто літає до нього в гості. А коли Вєня приїжджає до Києва, мама робить усе, щоб розвивати в хлопчикові найкращі риси.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар