Володимир Остапчук розповів, чому змушений судитися з екс-дружиною Оленою Войченко

Шоу-бізнес

Шоумен стверджує, що вирішити їх конфлікт може лише суд

Популярний український телеведучий, стендап-комік Володимир Остапчук, зізнався, що після розлучення з Оленою Войченко так і не зміг налагодити з нею нормальні відносини заради спільних дітей. Володимир і Олена перебували у шлюбі 12 років, у них підпростає двоє дітей – 7-річна Ємілія та 2-річний Еван.

Так, в інтерв’ю “Зірковому шляху” 36-річний телеведучий заявив, що екс-дружина рідко дозволяє йому бачитися з нащадками, а деколи й зовсім ігнорує його дзвінки.

“Зараз такий період, що моя колишня дружина Олена не дає мені спокійно спілкуватися і бачитися з дітьми так, як повинен це робити батько. Я не знаю, навіщо вона це робить, але іноді доходить і до абсурдних речей. Наприклад, коду ми домовляємося, що я в середу приїду, в школу і в садочок їх забираю. Я дзвоню їй в понеділок – не бере трубку. Дзвоню у вівторок – не бере, в середу півдня не бере трубку … Що мені робити в такому випадку? Як батько я повністю підтримую своїх дітей, плачу за садок, школу, даю гроші на утримання, купую одяг і все інше, на море гроші даю. Якщо ми зараз не зможемо домовитися, то єдиний вихід тоді йти в суд. Це називається “в судовому порядку встановити графік спілкування з дітьми”, – розповів Остапчук.

Володимир також додав, що після розставання з Войченко їх дочка Емілія в особистій бесіді підняла тему розлучення.

“Я кожен день дзвоню по три-чотири рази, цілий день і ввечері. Але не дають мені можливості. Була у нас одна історія, коли вона плакала і сказала мені “Ви ж не через мене розлучилися?”. Дитина через себе все сприймає. Вдома, коли ми з нею спілкуємося, я бачив в її очах, що їй не вистачає ось цієї батьківської уваги, батьківської любові”, – додав шоумен.

Нагадаємо, Олена Войченко стверджувала, що причиною розлучення стали численні зради телеведучого. Остапчук наполягав, що вони розірвали стосунки через непорозуміння. У серпні 2020 року шоумен зробив пропозицію руки і серця своїй новій коханій Христині Горняк. У жовтні пара зіграла розкішне весілля в одному з ресторанів, що під Києвом.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар