Вчені назвали ще одну вагому причину відмовитися від цукру

Здоров'я

Цей продукт значно прискорює процеси старіння

Численні дослідження вчених підтвердили, що цукор здатний значно прискорювати процеси старіння як внутрішні, так і зовнішні.

Як відомо, за пружність нашої шкіри відповідають дві основних речовини – колаген та еластин. Так, вже існуючі волокна колагену, вступаючи в реакцію з глюкозою, пошкоджуються, а нові синтезуються з меншою ефективністю. Результат – втрата пружності шкіри, зморшки. поява пігментних плям, а також уповільнення процесів регенерації.

Надмірне споживання цукру, крім зовнішнього впливу, викликає також безліч проблем в роботі внутрішніх органів, особливо серцево-судинної системи.

Звичайно, старіння – це природний процес, відбувається так чи інакше, незалежно від того, що ви їсте, проте надлишок глюкози здатний в рази прискорити його. З цієї причини дієтологи рекомендують почати контролювати кількість споживаних солодощів якомога раніше.

Варто відмітити, що овочі і фрукти, в яких цукор утворюється природним шляхом в процесі дозрівання, багаті антиоксидантами і клітковиною, які компенсують його негативний вплив.

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар