Лікарі назвали продукти, які провокують появу мігрені

Здоров'я

До забороненого списку потрапили кава, шоколад та ковбасні вироби

Лікарі нагадують, що активний спосіб життя, а також регулярні прийоми здорової їжі значно зменшують ризики появи мігрені.

Науці невідомі універсальні продукти харчування, які сприяють виникненню мігрені. Про це заявив доктор медичних наук, невролог, доцент кафедри неврології в Медичній школі Гроссмана Нью-Йоркського університету Томас Берк.

На думку експерта, кожна людина, що схильна до цього виду головного болю, має різні збудники. Грунтуючись виключно на власних дослідженнях, фахівець склав список найбільш поширених продуктів, які можуть спровокувати мігрень.

“Такими можна вважати кофеїн, алкоголь, шоколад, різні види ковбас, підсолоджувач аспартам, витриманий сир і солону їжу. Вживання всіх цих продуктів значно збільшує ризики появи мігрені”, – пояснив лікар.

У свою чергу, доктор медицини Сімі Паріх вважає, що ведення здорового способу життя, повноцінний сон і ігнорування стресу допоможе людині уникнути мігрені.

Як правило, мігрень характеризується пульсуючим болем з одного боку голови і може тривати від чотирьох до 72 годин. Додаткові симптоми можуть включати чутливість до світла, звуку і запаху, нудоту, блювоту і порушення зору.

Фото: pexels.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар