З ведучою “ТСН” Соломією Вітвіцькою трапився конфуз в прямому ефірі

Шоу-бізнес

У новій високотехнологічній студії “ТСН” Вітвіцька відчула себе комфортно, як вдома, і зняла туфлі кольору бордо на шпильці 10 см.

Популярна українська телеведуча Соломія Вітвіцька, сидячи за столом, в прямому ефірі “ТСН” о 19.30 зняла нові високі підбори. Ніжки телезірки потрапили в об’єктив оператора. Уважні глядачі “ТСН” і шанувальники Вітвіцької не залишили це без уваги. Телеведуча отримала десятки повідомлень з підтримкою.

Дівчата навіть вирішили поділитися своїми схожими історіями: “Це так життєво і близько! Ми дівчатка – такі ! “, “Люблю вас! Ми ж жінки всі так робимо. Один раз я читала доповідь і зняла один туфель. Доповідь закінчила і не могла знайти, і так незручно стало. Довелося нахилитися і шукати”, ” І я помітила. Але ви виглядали все-одно на всі 100% “,” Соломія, ви така красуня! Це було дуже мило! я вас розумію “,” Клас! це, напевно, роботи якісь, хто так ніколи не робив “,” Кожна жінка зрозуміє … А вам йде стиль подачі “новини-босоніж”.

Як зізналась Соломія, вона ще тільки звикає до нової високотехнологічної студії ТСН і ще не “подружилася” зі столом, який встановлений на рухомій підлозі. Знаменитість веде випуски о 14.00 і 16.45, де стіл не задіяний. Але цей випадок показав, що телезірка почуває себе впевнено і в вечірніх випусках. І будь-яка жінка зрозуміє, що бути на високих підборах, які одягла вперше, понад 8 годин непросто.

“Забула і не наділа. Жінки часто під столом знімають туфлі на підборах. Казуси в прямому ефірі бувають, але не завжди помітні глядачам. Отримала багато повідомлень в директ від уважних підписників! Дякую за підтримку і розуміння! Ви мої крила! Сьогодні буду уважнішою і постараюся подружитися зі столом в студії”, – зазначила телеведуча.

Фото: прес-служба

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар