Лікарі назвали топ-3 причини, чому ви можете прокидатися з болем у тілі

Здоров'я

Під час сну ви підсвідомо вносите певні корективи в положення свого тіла. І це може викликати проблеми.

Сон – важлива частина нашого життя. Так як він дозволяє нам зарядитися енергією і відновити сили на наступний день. На жаль, практично неможливо контролювати свою поставу під час сну.

Доктор медичних наук і хірург-ортопед Рахул Шах назвав три причини, чому у вас можуть бути болі в тілі після пробудження:

Вам потрібно купити матрац кращої якості

Якщо ви відчуваєте скутість і / або біль в попереку, доктор Шах пропонує оновити матрац. Може бути корисно спробувати різні типи матраців, в тому числі більш жорсткі і менш жорсткі.

Ваша подушка вам не підходить

Для досягнення максимально оптимальної постави під час сну може бути корисно зосередитися на різних типах подушок, особливо при болях в шиї. Ортопед рекомендує випробувати подушки з різними сторонами, формами (наприклад, з вирізом для шиї) і різними наповнювачами, щоб зрозуміти, що найкраще підходить вам. Він також говорить, що використання подушки для тіла може бути корисно – особливо якщо вона знаходиться між колінами і щиколотками.

Ви не робите розтяжку

Є дещо, що ви можете зробити, навіть не заплативши ні копійки: розтяжка і вправи. Багато людей прокидаються вранці з відчуттям, ніби їх спина дуже жорстка. Цим людям потрібно спробувати поліпшити свою гнучкість, і іноді цього можна досягти, займаючись розтяжкою, йогою і пілатесом.

Фото: pixabay.com

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар