Валерій Меладзе вперше зізнався, що 8 років зраджував дружині з солісткою “ВІА Гри”

Шоу-бізнес

Про багаторічну зраду і одруження на солістці знаменитого тріо популярний співак розповів вперше, прокоментувавши історію заплутаних відносин.

Ще будучи одруженим, протягом довгих років Меладзе будував відносини на стороні з учасницею групи “ВІА Гра” Альбіною Джанабаєвою. Коханка навіть народила йому сина, коли до офіційного розлучення із законною дружиною Іриною було ще далеко.

Про це артист розповів в інтерв’ю Юрію Костіну.

Колишня дружина артиста Ірина Малухіна раніше зізнавалася, що причиною розладу в їхній родині стали зради Меладзе. Про любовні зв’язки на стороні вона здогадалася не відразу і, навіть після того як співак зізнався в невірності, не відразу дізналася ім’я коханки.

В інтерв’ю Валерій розповів, що їх з Альбіною роман почався ще до того, як Костянтин Меладзе прийняв дівчину в офіційний склад “ВІА Гри”, і триває вже понад 16 років.

“Спочатку Альбіна прийшла працювати до мене в групу на бек-вокал. Ось тоді у нас трапився роман”, – поділився з інтерв’юером співак.

Альбіна Джанабаєва народила Валерію Меладзе сина в 2004 році, хоча батьківство хлопчика деякий час залишалося таємницею через їх неофіційний зв’язок. Тільки через 10 років співак розлучився зі своєю першою дружиною Іриною, яка подарувала йому трьох дітей, щоб створити сім’ю з рудою солісткою “ВІА Гри”.

Фото: Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар