“Відмовилася від уколів”: ще одна українська співачка перехворіла на COVID-19

Uncategorized

Все більше знаменитостей стикаються з вірусом COVID-19.

Хтось із зірок не приховує інформацію про свій діагноз, а хтось – вважає за краще не розповідати. Саме так зробила співачка Аліна Гросу.

Довгий час Аліна не виходила на зв’язок зі своїми шанувальниками в соціальних мережах. Подібна поведінка було зовсім нетиповою для артистки. Як виявилося, в цей час Гросу боролася з коронавірусом разом з двома членами сім’ї. Правда, говорити, хто саме з рідних хворів, артистка не захотіла.

Про свої симптоми і лікування Аліна розповіла в своєму Інстаграм. На щастя, Аліна Гросу мала легку форму коронавірусу. У неї була висока температура, пропав смак і нюх.

“28 жовтня відчула себе не дуже добре, піднялася температура, перестала відчувати запахи і смаки, їла лимони як вату, і пішла здавати тест – отримала позитивний результат. На щастя, була легка форма”, – зазначила Гросу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співачка Ірина Федишин втратила квартиру через коронавірус

Розповіла співачка і про своє лікування. Вона пила антибіотики і вживала вітамін C. А ось від уколів відмовилася. Вона дуже боїться їх. Зараз стан співачки стабільний.

“З дому не виходила. Пила антибіотики. Мені хотіли робити уколи, але я відмовилася, тому що їх боюся … Я здала дуже багато аналізів, тому що коронавірус б’є по слабких місцях в організмі, також пила в скажених дозах вітамін С”, – зізналася зірка.

Двоє близьких людей Аліни також перехворіли на COVID-19.

“У моїй родині було два випадки зараження, один – легка форма, інший – важка з 75% ураження легень. Коли було жахливо страшно за дуже близьку людину. На щастя, реаніматологи, своєчасне втручання і правильно підібрані препарати, плюс лікування – допомогли”, – додала артистка.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар