Ганна Різатдінова зізналася, що думала про самогубство: “Господи, нехай мене машина зіб’є”

Шоу-бізнес

Дівчина все дитинство і юність присвятила спорту

Українська гімнастка и Олімпійська призерка Ганна Різатдінова, яка зустрічається з Сергієм Мельником, зробила шокуючу заяву: в юності у неї виникали думки про те, щоб вчинити суїцид.

У відвертому інтерв’ю для програми “Зірковий шлях” на телеканалі “Україна” Ганна розповіла про свою кар’єру гімнастки і переживання, що були пов’язані з постійними тренуваннями. Заради спортивної кар’єри дівчина відмовилася не тільки від дитинства, але і від юності.

“Це була така самопожертва, я відмовилася від особистого життя, відмовилася від друзів”, – розповіла Різатдінова.

Гімнастка зізналася, що не раз плакала в роздягальні, а також у неї виникали думки про самогубство.

“Крім спорту у мене не було нічого. Я пам’ятаю, стою перед дорогою, на пішохідному переході і думаю: “Господи, може, нехай мене вже машина зараз зіб’є”, – шокувала визнанням Ганна.

Тоді Різатдінову зупинила мрія про олімпійську медаль. Однак після кількох невдалих змагань, спортсменка опустила руки і вирішила піти з великого спорту.

“Мені потрібна була людина, яка повірить, скаже:” Ань, навіщо тобі закінчувати, ти ще навіть не почала”, – згадала Ганна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Бувають моменти, коли дуже хочеться розлучитися”: Тодоренко заговорила про проблеми в шлюбі з Топаловим

І цією людиною для гімнастки стала дочка Ірини Дерюгіної – Іріша Блохіна. Їхні тренування почали давати результати. Нарешті, в 2016 році на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро Різатдінова виборола бронзу!

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар