“Відчула сильний біль”: Меган Маркл зізналася, що втратила другу дитину

Шоу-бізнес

39-річна дружина принца Гаррі в США перенесла викидень

Восени 2020 року в багатьох ЗМІ з’явилася інформація про другу вагітність Меган Маркл. Тоді також стало відомо, що суд схвалив прохання дружини принца Гаррі відкласти початок розгляду за її позовом про конфіденційність проти медіакорпорації Mail. Початок процесу, за рішенням судді, було перенесено на дев’ять місяців. Термін, на який перенесли початок розгляду, і дав привід для підозр Меган в другій вагітності.

Але днями герцогиня Сассекська приголомшила відвертим зізнанням. Вона повідомила, що в липні цього року перенесла викидень.

Про те, що трапилося дружина принца Гаррі написала в есе для американського видання The New York Times.

“Я відчула сильний біль. Опустилася на підлогу разом з Арчі в руках, наспівуючи колискову, щоб заспокоїти нас обох. Веселу мелодію, що контрастує з моїм відчуттям, що щось трапилося. Я обіймала мого первістка, знаючи, що втрачаю свою другу дитину”, – відверто розповіла Меган.

Після цього Маркл відразу поїхала з чоловіком в лос-анджелеську клініку.

“Через кілька годин я лежала в лікарняній палаті. Чоловік тримав мою руку. У нього була волога долоня. Я розуміла, що серце Гаррі розбите, але він тримався заради мене. Ми оплакували нашого малюка “, – зізналась герцогиня Сассекська.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Безплідна повія”: Христина Горняк розповіла про образи ексдружини Володимира Остапчука

Меган також підкреслила, що багато жінок проходять через такі випробування, але все одно ця тема, як і раніше залишається свого роду табуйованою, про це не прийнято говорити голосно.

Фото: Global Look Press

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар