Пономарьов розповів, чому розійшовся з Мозговою: Зловив її на зраді

Шоу-бізнес

Артист поділився таємницями скандального розриву відносин з матір’ю своєї дочки

Відомий український співак Олександр Пономарьов розкрив подробиці розставання з продюсером Оленою Мозговою.

Так, 47-річний артист стверджує, що Олена його зрадила. Про це він повідомив в програмі “Зірковий шлях” на телеканалі Україна.

“Зловив її на зраді”, – відповів співак на запитання ведучої про причини розриву відносин з Мозговою.

За його словами, Олена була закохана в колишнього чоловіка співачки Гайтани – Едуарда Кліма. Але чи зраджувала вона Пономарьова конкретно з цією людиною, артист не впевнений.

“Я не знаю, я свічку не тримав. Але мені цього було досить”, – підкреслив він.

Як зазначив співак, в цей момент він дуже переживав, бо розумів, що руйнується його сім’я. Також він заявив, що пробував пробачити все коханій і забути про те, що сталося, але зовсім скоро Мозгова повторила зраду. Тоді Пономарьов зрозумів, що зради будуть повторюватися знову і прийняв рішення про розрив відносин.

Нагадаємо, Пономарьов прожив у цивільному шлюбі з дочкою відомого композитора-пісняра і співака Миколи Мозгового Оленою 10 років. Подружжя виховує спільну 21-річну доньку Євгенію.

У 2006 році після розставання з Мозговою Пономарьов одружився з Вікторією Мартинюк – через рік у подружжя народився син Олександр. Другий шлюб артиста розпався в 2010 році.

Мозгова знову стала мамою в лютому 2015 року, народивши дочку Соломію від українського артиста Володимира Ткаченко, який змінив ім’я на Девід Аксельрод. У Олени також є дочка Зоя від першого шлюбу.

Фото: instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар