“Прожито даремно 10 років”: модель Сніжана Онопко розлучилася з чоловіком-тираном

Шоу-бізнес

Рішення у цій справі суд виніс через 10 місяців розглядів

33-річна українська модель Сніжана Онопко розійшлася з чоловіком, донецьким бізнесменом Миколою Щуром після 10 років шлюбу.

За словами манекенниці, рішення у цій справі суд виніс через 10 місяців розглядів. Про це Онопко повідомила в Інстаграм.

“Сьогодні через 10 місяців я отримала довгоочікуване розлучення! Чесно вам сказати, я вже й не згадувала Щура, але забираючи цей документ, до мене прийшло усвідомлення того, що 10 років були прожиті практично даремно! Були і хороші моменти, безумовно! Я вдячна йому за цей урок в житті і за прожиті роки! Те, що я пережила за ці 10 місяців, я ворогу не побажаю, але все таки, як і завжди, я виявилася сильнішою, ніж я думала! Спасибі моїй мамі і ще декільком людям за підтримку! Я бажаю йому тільки удачі, також як і собі! Я вважаю, що я гідно пережила біль, втрати, самотність, але я встала на ноги вкотре, і більше, якщо чесно, падати не планую. Але ми припускаємо, а Життя надихає! Щастя всім! Звичайно, у мене залишилося багато шрамів на серці, і я не знаю коли я зможу комусь довіритися, але так буває. І як то кажуть, якщо вам трохи за 30 і ваш поїзд пішов, не забувайте про яхти і літаки”, – заявила дівчина.

Про розлучення пари стало відомо в травні 2020-го, коли Онопко зізналася, що протягом багатьох років піддавалася домашньому насильству з боку чоловіка.

Дівчина заявила, що з перших років спільного життя Щур систематично бив її, одного разу в п’яному угарі згвалтував і не гребував піднімати руку на тещу. Втомившись терпіти рукоприкладство, модель з’їхала на орендоване житло і зажадала розлучення.

Щур і Онопко були разом 10 років. Пара познайомилася в клубі, куди Онопко приїхала разом з подругами. У листопаді 2011-го вони зіграли розкішне весілля. Дітей у подружжя не було.

Фото: JetSetter, Instagram

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар