Лікар Комаровський розкрив секрет, як не допустити ускладнень при COVID-19

Здоров'я

Організм людини повинен бути готовий до зустрічі з коронавірусною інфекцією, щоб пацієнт легше переніс захворювання, вважає лікар Євген Комаровський.

Уникнути ускладнень допоможе підтримка організму в гарній формі, впевнений медик.

За його словами, якщо імунна система готова до зустрічі з COVID-19, то захворювання буде протікати в легкій формі.

“Захворієте ви чи ні, залежить від двох чинників: від кількості вірусу, з яким ви зустрінетеся, і від того, в якому стані буде ваш організм в момент зустрічі”, – розповів Комаровський в ролику на своєму YouTube-каналі.

Відомі засоби профілактики COVID-19 не здатні повністю захистити від недуги, а можуть тільки допомогти уникнути ускладнень.

За словами Комаровського, лікарі сьогодні бояться не стільки коронавірусної інфекції, скільки важкої її форми серед пацієнтів. Щоб хвороба не викликала ускладнення, людина повинна стежити за відсутністю дефіциту вітаміну С, вітаміну D, а також цинку, впевнений експерт.

Для того щоб захистити свій організм, люди повинні уникати відвідування теплих сухих приміщень і не допускати пересихання слизових.

Лікар Євген Комаровський також заявив, що можливість зараження будь-якими інфекціями, в тому числі коронавірусом, залежить від трьох чинників. До них фахівець відніс індивідуальну сприйнятливість, умови контакту і сам вірус.

Фото: Legion-Media

Оцініть статтю
MusicUkraine
Додати коментар